Dlaczego online?

Możliwość współpracy online pojawiła się w mojej ofercie w odpowiedzi na oczekiwania osób, które z wielu różnych powdów nie mogły się ze mną spotkać. Z powodu odległości, braku wolnego czasu i wygody. Na początku nie byłam przekonana do tego typu współpracy. No bo jak to – nie zobaczyć Klienta, nie porozmawiać w cztery oczy, nie przeprowadzić analizy składu ciała… Wątpliwości było mnóstwo, ale postanowiłam spróbować.

cupofcoffee1280537_1920

Okazało się, że bardzo wnikliwy wywiad dietetyczny pozwala mi dowiedzieć się o Kliencie wystarczająco dużo, żeby dopasować dietę, która przyniesie spodziewane efekty. W trakcie wywiadu zadaję mnóstwo pytań, dzięki czemu mam bardzo wyraźny obraz sytuacji żywieniowej moich Klientów. Dodatkowo jesteśmy  w ciągłym kontakcie – ja sprawdzam postępy i to czy Klient trzyma się diety, Klienci zadają mi dodatkowe pytania dotyczące stosowania jadłospisu i wyboru produktów. Dzięki mailom i telefonom jestem bardziej dostępna dla Klienta, niż w gabinecie.

Klienci chwalą sobie tę formę współpracy przede wszytskim ze względu na oszczędność czasu. Nie muszą spieszyć się z pracy, aby zdążyć na wizytę w gabinecie. Nie wychodząc z domu otrzymują super – dopasowaną dietę oraz ciągłe wsparcie dietetyka. Co najważniejsze, praktyka pokazuje, że poradnictwo dietetyczne online, jest dokładnie tak samo efektywne jak to w „realu”;) Okazuje się, że ta forma współpracy, przynosi wiele korzyści Klientom, którzy oszczędzając czas i pieniądze, otrzymują w pełni wartościową usługę.

Link do mojej oferty ONLINE => Oferta Online

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s